Regulamin

Rejestr Zastawów – zaświadczenia i odpisy sądowe

Zasady uzyskania odpisu lub zaświadczenia z Rejestru Zastawów Sądowych przez internet.

Regulamin określa informacje, zasady korzystania z usług uzyskiwania odpisów i zaświadczeń poprzez serwis internetowy www.rejestrzastawów.pl

  • USŁUGA

Usługa świadczona przez firmę SI 24 – właściciela strony polega na pobraniu odpisu lub zaświadczenia z Rejestru Zastawów – Sądu rejestrowego na podstawie złożonego zamówienia za pośrednictwem wypełnionego formularza zamówienia na stronie www.rejestrzastawów.pl. Na podstawie wprowadzonych danych klienta w formularzu zamówienia system generuje wniosek o wydanie odpisu, który następnie generuje się do Sądu. Uzyskane prawomocne odpisy sądowe są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

  • OPŁATY

Za zrealizowane zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie www.rejestrzastawów.pl, który szczegółowo określa opłaty za usługę, opłaty sądowe oraz koszty przesyłki.

  • TERMINY

Czas realizacji zależy od daty złożenia i opłacenia zamówienia oraz wydania dokumentu. W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego KORONAWIRUSEM – wirusem wywołującym chorobę COVID-19 i zamknięciem punktów bezpośredniej obsługi interesantów, wszelkie sprawy załatwiane są tylko korespondencyjnie. Termin realizacji zamówień zatem się wydłuży, gdyż jest uzależniony od obsługi większej ilości zgłoszeń i opóźnień w wydawaniu zaświadczeń. Odpisy i zaświadczenia z Rejestru Zastawów wysyłane są w dniu wydania dokumentu przez Sąd.

Po wydaniu odpisu z Sądu zamówienie uznaję się za zrealizowaną. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia uzyskania odpisu z powodu awarii  systemu informatycznego sądu wydającego odpis oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Odpisy uzyskujemy na podstawie podanych numerów ZASTAWÓW, PESEL oraz REGON. Po opłaceniu zamówienia nie ma możliwości rezygnacji, gdyż jest to dokument sądowy.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia na stronie www.rejestrzastawów.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu.

Polecane serwisy internetowe si 24 o rejestrach sądowych Ministerstwa Sprawiedliwości – prześlij opinie https://www.zaswiadczeniekrk.pl na email:odpisy@si24.pl.

Ostatnie wpisy

BIAŁYSTOK REJESTR ZASTAWÓW

REJESTR ZASTAWÓW BIAŁYSTOK

Sąd Rejonowy w Białymstoku wydaje odpis lub zaświadczenie z Rejestru Zastawów – X Wydział Gospodarczy.

15-950 Białystok, ul. Mickiewicza 103

ZAŚWIADCZENIE Z REJESTRU ZASTAWÓW BIAŁYSTOK dla miejscowości:

Białystok, Augustów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Sejny, Siemiatycze, Suwałki, Wysokie Mazowieckie i Zambrów oraz gmin: Augustów, Bakałarzewo, Bargłów Kościelny, Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czeremcha, Czyże, Czyżew-Osada, Dąbrowa Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Filipów, Giby, Goniądz, Grabowo, Grajewo, Grodzisk, Gródek, Hajnówka, Janów, Jasionówka, Jaświły, Jedwabne, Jeleniewo, Juchnowiec Kościelny, Kleszczele, Klukowo, Knyszyn, Kobylin-Borzymy, Kolno, Kołaki Kościelne, Korycin, Krasnopol, Krynki, Krypno, Kulesze Kościelne, Kuźnica, Lipsk, Łapy, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Michałowo, Mielnik, Milejczyce, Mońki, Narew, Narewka, Nowe Piekuty, Nowinka, Nowogród, Nowy Dwór, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Piątnica, Płaska, Poświętne, Przerośl, Przytuły, Puńsk, Raczki, Radziłów, Rajgród, Rudka, Rutka-Tartak, Rutki, Sejny, Sidra, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Szudziałowo, Szumowo, Szypliszki, Śniadowo, Trzcianne, Turośl, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Wąsosz, Wizna, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie, Wyszki, Zabłudów, Zambrów, Zawady i Zbójna.

Podsumowanie właściwości wydziału Rejestru Zastawów w Białymstoku

Rejestr Zastawów Sądowych w Białymstoku obsługuje powiat: białostocki, łomżyński, olsztyński, ostrołęcki a także suwalski. Aby sprawdzić osobę, firmę lub samochód czy maszynę można udać się osobiście do urzędu w Białymstoku lub zamówić odpis czy zaświadczenie z rejestru zastawów przez internet.

Zamów zaświadczenie z rejestru zastawów przez internet wypełniając formularz online:

Zaświadczenie z Rejestru Zastawów sprawdzenie osoby lub firmy.

Zaświadczenie z Rejestru Zastawów sprawdzenie samochodu, maszyny, środka trwałego, zapasy magazynowe, udziałów akcjonariuszy spółki.

zastaw rejestrowy na samochodzie

Odpis z Rejestru Zastawów przedmiotu wpisanego do rejestru pod danym numerem zastawu.

Odpis z Rejestru Zastawów

Zaświadczenie z Rejestru Zastawów Białystok przez internet bez wizyty w Sądzie.

  1. Rejestr Zastawów Środków Trwałych Możliwość komentowania Rejestr Zastawów Środków Trwałych została wyłączona
  2. Rejestr zastawów Maszyn i Urządzeń Możliwość komentowania Rejestr zastawów Maszyn i Urządzeń została wyłączona
  3. Rejestr Zastawów Samochodów Możliwość komentowania Rejestr Zastawów Samochodów została wyłączona